Menu Zavřeno

Operativní leasing nebo-li „operák“ je exkluzivní pořízení vozu pro soukromé osoby, firmy a podnikatele. Chcete se zbavit starostí, které patří k vlastnictví vozidla? Líbí se Vám pouze jezdit a o nic se nestarat? Pronájem vozu si sjednáte na předem dohodnutou dobu, po kterou měsíčně platíte fixní splátku.

Není třeba. Platí se pouze měsíční „pronájem“, nic víc.

Výběr není omezen. Na jakékoliv auto si ukážete nebo nakonfigurujete, půjde na operativní leasing.

Ke schválení je potřeba pouze dvou dokladů totožnosti (např. občanský a řidičský průkaz) a doklad o příjmu (potvrzení ze zaměstnání nebo daňové přiznání).

První splátka se hradí vždy při uzavření smlouvy a následující splátky mají splatnost k 1. dni následujícího měsíce. Př.: Pokud je smlouva uzavřena k 17. dni v měsíci, první splátku (její poměr) je nutné uhradit již následující den. Další splátka v plné výši bude 1. následujícího měsíce.

Splátky jsou nastavené na celou dobu leasingu a jsou neměnné. Ke smlouvě vždy obdržíte splátkový kalendář, kde je vše přesně rozepsáno.

Nejsnazší cesta je převod leasingu na někoho jiného. Pokud však to není možné, pak proběhne tzv. finanční vyrovnání, stejně jako u ukončení leasingu.

Při vrácení automobilu proběhne kontrola stavu vozidla odborným pracovníkem. Veškerá poškození jsou zaznamenána. Malá opotřebení, která vzniknou v důsledku běžného provozu, jsou bez následků. Pokud je poškození větší, je stanovena částka, kterou je potřeba zaplatit.

Nejlepší je nechat vozidlo prohlédnout cca měsíc před ukončením a jednotlivá poškození řešit přes havarijní pojištění.

Vozidlo se vrací tam, kde jste ho převzali – AUTO Červený s.r.o.